O nas

LOOK LIKE ART

O firmie

Look Like Art jest firmą, której głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów w prosty i przystępny sposób m.in. dzięki zakupom w sklepie internetowym. Prezentowana oferta skierowana jest nie tylko do ludzi o wyrafinowanym guście artystycznym. Celem Look Like Art jest, aby niezwykłe produkty trafiały pod strzechy “zwykłych” domów, aby dzięki nim domy te stawały się domami niezwykłymi.

Ponadto dominuje również chęć spotykania się z ciekawymi ludźmi. Bezpośredni kontakt poprzez warsztaty artystyczne daje wiele satysfakcji. Można umówić się na prowadzenie warsztatów artystycznych, w Krośnie i jego okolicach, m.in. w ośrodkach kultury, szkołach i przedszkolach. Możliwa jest organizacja spotkań również w plenerze.

Magdalena Pelczar-Wieczorek - właścicielka look like art

Tworzę to miejsce

Niezależnie od tego, czy znajdziecie się w  pracowni fizycznie, czy w wirtualnym sklepie – chcę, abyście czuli się tutaj po prostu dobrze. Aby oferowane produkty, były zawsze wyjątkowe i po prostu potrzebne. Chcę, aby zapanowała moda na dobrą sztukę oraz przedmioty inspirujące swoim wyglądem i funkcjonalnością.

Odtwórz wideo
Czym się zajmuję

Profil działalności

Fundamentem mojej działalności jest każdorazowo ukierunkowanie na klienta i zrozumienie jego potrzeb. Doskonale rozumiem, że każdy z moich klientów potrzebuje zupełnie innych produktów, rozwiązań i usług, oraz oczekuje innego efektu końcowego, dlatego szeroki zakres wiedzy i wysoki poziom kompetencji pomaga mi w osiągnięciu tego celu.

Często zadawane pytania

FAQ

Pytania dotyczące warsztatów:

Aktualnie ze względu na pandemię maksymalnie 4 osoby. Zapisy na każde z zajęć ustalane są indywidualnie.

Oczywiście, że tak. Wspólne zajęcia z dzieckiem budują więź i zaufanie, ale przede wszystkim jest to świetna zabawa dla wszystkich. W ofercie mamy karnety rodzinne.
Część rodziców woli jednak wykorzystać chwilę wolności, aby pozałatwiać własne sprawy. 

Oczywiście, że tak, ponieważ to niesamowita pamiątka z zajęć. Należy jednak pamiętać, że część wyrobów może wymagać czasu na schnięcie, wypalenie, etc. Dlatego decydując się na warsztaty warto skorzystać z pełnego cyklu zajęć, które odbywają się raz w tygodniu przez np. 4 tygodnie.

Ważne wydarzenia

Kalendarium

Każda podróż zaczyna się od postawienia pierwszego kroku. Ten pierwszy jest najtrudniejszy. Mam nadzieję, że będzie to długa i piękna podróż w której spotkam wielu wyjątkowych i interesujących ludzi.

Zostaw opinię

Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna. Sprawia, że moja praca ma sens i jest wartością z której inni mogą czerpać. Dzięki Twojemu pozytywnemu komentarzowi mam możliwość dotarcia do nowych grup klientów.
Za każde dobre słowo serdecznie dziękuję.

FIRMA LOOK LIKE ART

To dynamicznie rozwijająca się pracownia artystyczna w której powstają wyroby dekoracyjne i użytkowe. Zajmujemy się tutaj również projektowaniem, renowacją i artystycznym zdobieniem starych, drewnianych mebli. Ponadto organizujemy warsztaty artystyczne, które rozwijają wyobraźnię i zwiększają sprawność manualną.

MOŻESZ NAS ŚLEDZIĆ NA:

Zapisz się na newsletter i dołącz do followersów. Bądź na bieżąco z naszymi usługami i propozycjami produktów.

NEWSLETTER
close

Cześć 👋
Miło cię poznać.

Zapisz się do Newslettera, aby co miesiąc otrzymywać niesamowite treści na swoją skrzynkę mailową.

Nie wysyłam spamu! Aby dowiedzieć się więcej, możesz przejść do polityki prywatności.