O nas

LOOK LIKE ART

O firmie

Look Like Art jest firmą, której głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów w prosty i przystępny sposób m.in. dzięki zakupom w sklepie internetowym. Prezentowana oferta skierowana jest nie tylko do ludzi o wyrafinowanym guście artystycznym. Celem Look Like Art jest, aby niezwykłe produkty trafiały pod strzechy „zwykłych” domów, aby dzięki nim domy te stawały się domami niezwykłymi.

Ponadto dominuje również chęć spotykania się z ciekawymi ludźmi. Bezpośredni kontakt poprzez warsztaty artystyczne daje wiele satysfakcji. Można umówić się na prowadzenie warsztatów artystycznych, w Krośnie i jego okolicach, m.in. w ośrodkach kultury, szkołach i przedszkolach. Możliwa jest organizacja spotkań również w plenerze.

Magdalena Pelczar-Wieczorek - właścicielka look like art

Tworzę to miejsce

Niezależnie od tego, czy znajdziecie się w  pracowni fizycznie, czy w wirtualnym sklepie – chcę, abyście czuli się tutaj po prostu dobrze. Aby oferowane produkty, były zawsze wyjątkowe i po prostu potrzebne. Chcę, aby zapanowała moda na dobrą sztukę oraz przedmioty inspirujące swoim wyglądem i funkcjonalnością.

Odtwórz wideo
Czym się zajmuję

Profil działalności

Fundamentem mojej działalności jest każdorazowo ukierunkowanie na klienta i zrozumienie jego potrzeb. Doskonale rozumiem, że każdy z moich klientów potrzebuje zupełnie innych produktów, rozwiązań i usług, oraz oczekuje innego efektu końcowego, dlatego szeroki zakres wiedzy i wysoki poziom kompetencji pomaga mi w osiągnięciu tego celu.

Często zadawane pytania

FAQ

Pytania dotyczące warsztatów:

Aktualnie ze względu na pandemię maksymalnie 4 osoby. Zapisy na każde z zajęć ustalane są indywidualnie.

Oczywiście, że tak. Wspólne zajęcia z dzieckiem budują więź i zaufanie, ale przede wszystkim jest to świetna zabawa dla wszystkich. W ofercie mamy karnety rodzinne.
Część rodziców woli jednak wykorzystać chwilę wolności, aby pozałatwiać własne sprawy. 

Oczywiście, że tak, ponieważ to niesamowita pamiątka z zajęć. Należy jednak pamiętać, że część wyrobów może wymagać czasu na schnięcie, wypalenie, etc. Dlatego decydując się na warsztaty warto skorzystać z pełnego cyklu zajęć, które odbywają się raz w tygodniu przez np. 4 tygodnie.

Ważne wydarzenia

Kalendarium

listopad 2020

Każda podróż zaczyna się od postawienia pierwszego kroku. Ten pierwszy jest najtrudniejszy. Mam nadzieję, że będzie to długa i piękna podróż w której spotkam wielu wyjątkowych i interesujących ludzi.

I półrocze 2021

Zamówienia z tego okresu dały paliwa LOOK LIKE ART i pozwoliły poszerzać ofertę szklanych tablic i herbów.

listopad / grudzień 2021

To pierwszy rok działalności i pierwszy udział w świątecznym kiermaszu. Nasze produkty cieszą się coraz większą popularnością.

I półrocze 2022

Rozkręcamy się na dobre. Bierzemy udział w coraz liczniejszych kiermaszach i jarmarkach. Nasze produkty docierają do coraz szerszej grupy odbiorców. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się autorskie produkty, które wręczyć można w formie pamiątki (również z dedykacją) oraz pamiątki ściśle związane z Krosnem. Przestrzenne miniaturowe Wieże Farne oraz magnesy na lodówkę to te najpopularniejsze. Nie ustajemy też w rozwoju wszelakich tablic pamiątkowych, informacyjnych oznaczeń budynków. No i jeszcze statuetki… te choć na razie jeszcze bardzo nieliczne, dają niezwykłą frajdę tworzenia.

II półrocze 2022

Nasza oferta stale powiększa się o nowe produkty. Realizujemy coraz więcej pamiątkowych tablic oraz szyldów, a nasze gadżety wędrują w odległe zakątki Polski.  Nasze produkty cieszą się ogromną popularnością na wszelakich Jarmarkach i Kiermaszach. Świetną reklamę zyskaliśmy dzięki portalowi Krosno24.pl, któremu dziękujemy za promocję. Okres jesienny to zdecydowanie spokojniejszy czas na tworzenie. Skupiamy się na nowych wyzwaniach. 

I półrocze 2023

Zakup drukarki do druku ceramicznego dał nam niezależność twórczą. Nie musimy już zamawiać druków na zewnątrz, co usprawniło produkcję. Rewelacyjna jakość druku, super trwałość i świetne odwzorowanie kolorów są teraz naszą wizytówką. Zdjęcia nagrobne na porcelanie mieszkańcy teraz mogą zamawiać na miejscu.

II półrocze 2023

Okres w którym odczuliśmy największy wzrost zamówień przypadł na drugą połowę 2023 roku. Zrealizowane zostało wiele tablic pamiątkowych wzbogaconych przestrzennym liternictwem ze stali nierdzewnej. Zrealizowana została również tablica pamiątkowa z ceramicznym portretem w formie płaskorzeźby. Do tego dochodzi nasza fotografia nagrobna wykonana na porcelanie, którą w tym czasie cieszyła się niesłabnącą popularnością. To zasługa zaawansowanej obróbki fotografii, które otrzymujemy do naniesienia na porcelanie. Unikatowe realizacje są tym, co daje najwięcej frajdy.

Zostaw opinię

Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna. Sprawia, że moja praca ma sens i jest wartością z której inni mogą czerpać. Dzięki Twojemu pozytywnemu komentarzowi mam możliwość dotarcia do nowych grup klientów.
Za każde dobre słowo serdecznie dziękuję.

FIRMA LOOK LIKE ART

To dynamicznie rozwijająca się pracownia artystyczna w której powstają wyroby dekoracyjne i użytkowe. Zajmujemy się tutaj również projektowaniem, renowacją i artystycznym zdobieniem starych, drewnianych mebli. Ponadto organizujemy warsztaty artystyczne, które rozwijają wyobraźnię i zwiększają sprawność manualną.

MOŻESZ NAS ŚLEDZIĆ NA:

Zapisz się na newsletter i dołącz do followersów. Bądź na bieżąco z naszymi usługami i propozycjami produktów.

NEWSLETTER