Bez ognia nie ma sztuki

Bez ognia nie ma sztuki

W procesie twórczym każdy żywioł jest tak samo ważny, dlatego ziemia, powietrze, woda i ogień są nieodłączną częścią (bezpośrednią lub pośrednią) każdego dzieła sztuki. Żywioły same w sobie mają siłę, która niszczy i tworzy zarazem. Rolą artysty jest to, by przy ich pomocy świadomie tworzyć rzeczy nowe, piękne i doskonałe.

Bez ognia, bez treści, bez idei, bez polotu wszystko stanie się tylko rutyną i szablonem. – Fiodor Dostojewski

Produkty stworzone w mojej pracowni artystycznej zakupić można w sklepie internetowym, pod adresem www.hotidea.pl. Jak sama nazwa  sklepu sugeruje, mamy do czynienia z gorącym żywiołem. Warto zaglądać tam po gorący pomysł, ponieważ sukcesywnie pojawiać się będą nowe inspiracje i produkty.

Wiem, że w codziennej gonitwie trudno jest zapamiętać adres strony i zaglądać na nią regularnie, dlatego zapisanie się do newslettera na stronie sklepu, pozwoli mi dotrzeć do Ciebie z informacją o nowych produktach w sposób szybki i wygodny. Nie ominą Cię również żadne promocje.

Newsletter na stronie look-like-art.pl przeznaczony jest dla zainteresowanych warsztatami i tym co dzieje się w samej pracowni. A mam nadzieję, że będzie tętnić pomysłami, pięknymi realizacjami, ludzką życzliwością i uśmiechem. Serwus!